Odwiedź winnicę

Zapraszamy na Piknik Jazzowy 3 sierpnia!

Największe taneczne hity ze złotej ery swingu, relaks na tle winnicy, zwiedzanie z degustacją. Podstawiamy autokar! To wszystko tylko 40 km od Warszawy!
Image

Zwiedzanie w weekendy


Zwiedzanie winnicy z degustacją odbywa się u nas przez cały rok. Zapraszamy, aby przyjechać do nas i na własne oczy zobaczyć naszą winorośl, poznać metody produkcji i spróbować win z komentarzem sommeliera. Program zwiedzania trwa ok. 2 h i obejmuje:

  1. Zwiedzanie winnicy
  2. Zwiedzanie przetwórni
  3. Degustację

Rezerwacji można dokonać na www.dworzno.pl/zapisy.

Polecamy też vouchery prezentowe na zwiedzanie z degustacją, które można zakupić na www.sklep.dworzno.pl

Co mówią nasi goście?

Image

Imprezy tematyczne


Oprócz standardowego zwiedzania winnicy z degustacją, mniej więcej raz w miesiącu przez cały rok odbywają się u nas imprezy tematyczne. W lecie zapraszamy na słynne Pikniki Jazzowe lub wrześniowe Święto Wina, zaś zimą na imprezy takie jak Mikołajki z morsowaniem w kadziach po winie lub zwiedzanie z pochodniami na Halloween!

ZOBACZ KALENDARZ IMPREZ
Image

Święto Wina


Nasze kultowe już Święto Wina, to prawdopodobnie największa impreza winiarska w Polsce. Otwarty festiwal dla całej rodziny z wolnym wstępem, muzyką na żywo, lokalnymi wystawcami, foodtruckami i degustacjami odbywa się w pierwszy weekend września. Co roku odwiedza nas wtedy kilka tysięcy gości! Wydarzenie zawsze publikujemy na www.facebook.com/dworzno.

Jeśli chcesz wystawić się u nas lub dołączyć do grona sponsorów, zapraszamy do kontaktu na eventy@dworzno.pl

Image

Spacer multimedialny


Codziennie, przez cały rok i bez wcześniejszego umówienia można przyjechać do nas i skorzystać z naszego Spaceru Multimedialnego! Specjalnie przygotowane tabliczki z kodami QR rozstawione są po całej winnicy, aby można było je zeskanować swoim smartfonem i odsłuchać filmików o winnicy. Po malowniczym spacerze zapraszamy do piknikowania lub na zakupy do naszego sklepu firmowego, czynne przez cały tydzień w godz. 9-19.

Noclegi

Na ten moment nie oferujemy jeszcze noclegów w winnicy (coming soon!), ale zachęcamy do skorzystania z obiektów w okolicy. Szczególnie polecamy Stajnię Yke, Folwark Białych Bocianów i Hotel Artis. Prosimy zapytać ich o podwózkę!
Image

Odwiedź największą winnicę na Mazowszu, tylko 40 km od Warszawy