Przeprowadzamy profesjonalne degustacje polskich win połączone z warsztatami winiarskimi. Degustacja win może się odbyć zarówno na terenie Winnicy Dwórzno, jak i w dowolnym miejscu wskazanym przez Państwa. Atutem organizacji degustacji w winnicy jest możliwość połączenia prelekcji ze zwiedzaniem winnicy, podczas którego pokazujemy nie tylko jak uprawia się winogrona w Polsce, ale również jak wygląda tradycyjny proces produkcji wina w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Prelekcja o winiarstwie w Polsce

Ponieważ lubimy dzielić się wiedzą w interesujący sposób, typową prelekcję zastępujemy barwną opowieścią na temat rynku winiarskiego w Polsce. W zależności od Państwa zainteresowania poszczególnymi aspektami możemy przybliżyć charakterystykę rynku lub zgłębić wybrane zagadnienia.

Wyjątkowe produkty i smaki

Degustacja polskich win wymaga odpowiedniej oprawy, jaką zapewniają starannie dobrane przekąski. Wina z Naszej Winnicy prezentujemy w naprawdę doborowym towarzystwie tak, aby podkreślić ich wyjątkowy smak i aromat.

Warsztaty z rozpoznawania aromatów

Wydawać by się mogło, że zmysły węchu i smaku skutecznie podpowiadają nam, co tak właściwie jemy i pijemy. Tymczasem rozpoznawanie nawet najpopularniejszych aromatów to nie lada sztuka, której będą Państwo mogli nauczyć się podczas naszych interaktywnych warsztatów.

Profesjonalne wyposażenie

Dysponujemy sprzętem sommelierskim, który pozwala nam na przeprowadzenie profesjonalnej degustacji niezależnie od miejsca. Dzięki temu nasze degustacje wyjazdowe są utrzymane na najwyższym poziomie i uatrakcyjnią pobyt w Państwa hotelu lub uczestnictwo w dowolnym evencie.

Dostępne na terenie całego kraju

Degustacja polskich win z Dwórzna może być przeprowadzona w dowolnym miejscu w Polsce. Prowadzimy je zarówno w malowniczym otoczeniu Winnicy Dwórzno, jak i podczas eventów na terenie całego kraju.

Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl
Zwiedzanie Winnicy Dwórzno to fantastyczna przygoda dla grup. Trwająca 2-3 godziny wycieczka pozwoli Państwu poznać życie winnicy oraz spróbować polskiego wina nawyższej jakości.

Spacer po malowniczej winnicy

Opowiemy o uprawie winorośli w Polsce i co odróżnia polskie wino od zagranicznego.

Poznanie ciekawostek o Winnicy Dwórzno

Opowiemy o naszych tajnikach radzenia sobie z zagrożeniami dla winnicy, takich jak szpaki, przeciwko którym używamy jastrzębi lub wiosenne przymrozki, przed którymi naszą winnicę chroni płaszcz wodny.

Zwiedzenie pomieszczeń przetwórni

Zaprezentujemy najwyższej klasy sprzęt, którego używamy w naszej winnicy do produkcji szlachetnych trunków.

Poznanie tajników wytwarzania wina

Wytłumaczymy cały proces produkcji, krok po kroku, objaśniając zastosowanie każdego urządzenia używanego w winnicy.

Degustacja lokalnych wyrobów

Degustacja wyjątkowych win z Winnicy Dwórzno w towarzystwie odpowiednio dobranych przekąsek.

Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl
Produkty z Winnicy Dwórzno to doskonały sposób, aby podziękować współpracownikom i kontrahentom lub uczcić ważne wydarzenie. Oferujemy eleganckie pakiety win oraz vouchery na zwiedzanie winnicy połączone z degustacją.

Zestawy prezentowe

Prezentowy zestaw polskich win z Winnicy Dwórzno to niezwykle elegancki i nietuzinkowy podarunek. Doskonale nadaje się jako podziękowanie dla pracowników i kontrahentów. Gustowne opakowanie zawierające butelki szlachetnego trunku zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy, którzy docenią jakość oraz oryginalność takiego prezentu. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama win czerwonych, białych i owocowych o różnych stopniach wytrawności. Pozwala to dobrać idealny podarunek pod gusta osób, które zechcą Państwo obdarować.

Zaproszenia na ekscytujące przeżycia w winnicy

Dostępne są także vouchery będące zaproszeniem do ekscytujących i niecodziennych przeżyć w Winnicy Dwórzno. Zwiedzanie winnicy i przetwórni można rozszerzyć o pamiątkowe zestawy win lub nawet o możliwość własnoręcznego przygotowania swojej prywatnej, personalizowanej partii wina.
Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl
Oferty szyte na miarę to wspaniała szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Dostosujemy się do Państwa najbardziej wymyślnych życzeń i zrealizujemy każdy oryginalny pomysł.

Spersonalizowane etykiety

Oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanych etykiet wina, które doskonale nadadzą się do uczczenia wydarzenia lub podniesienia rangi firmowych prezentów.

Dowolność czasu i miejsca

Elastyczność to nasze drugie imię! Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę, niezależnie od czasu i miejsca. Możemy pojawić się na wydarzeniach w dowolnej lokalizacji w kraju, a nasze produkty możemy wysłać szybko i sprawnie.

Indywidualne podejście

Winnica Dwórzno to rodzinna firma, która nie zna ograniczeń. Chętnie pomożemy w realizacji nawet najbardziej oryginalnych i nietuzinkowych projektów, aby Państwa pracownicy, goście lub kontrahenci mogli przeżyć przygodę swojego życia.

Zaspokoimy nietypowe potrzeby!

Mają Państwo ciekawy, ale niestandardowy pomysł? Prosimy o kontakt bezpośrednio z nami. Wymyślimy sposób jak go zrealizować.
Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl